Yeni Sitemiz Www.Massive.Yetkinforum.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. [ Süper ]

YazarMesaj
MysteriouS

Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. [ Süper ] Empty
MesajKonu: Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. [ Süper ]   Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. [ Süper ] Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 1:21 pm

Öncelikle herkeze merhaba. İlk fırsatta şu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.Bilenler vardır.Bilmiyenler vardır.Şimdiye kadar hiçbir yerde bu bugu açıklayanı görmedim.Heralde pek fazla kişi tarafından bilinmiyor ve kimse tarafından paylaşılmamış.

Düşünüldüğünde bir çoğunuzun anası babası gece bilgisayarın açık kalmasını istemiyordur.E kimisininde interneti sınırlıdır.Bu bug tam size göre bir konudur.
Çok fazla uzatmadan konuya giriyorum. Normal bir şekilde pazar kurup istediğiniz itemleri satmaya başlıyorsunuz.İşin püf noktasını açıklıyorum.

Pazarı kurduktan sonra Modem'inize ya res atıyorsunuz yada kablosunu çekiyorsunuz.Böylece Char askıda kalıyor.Pazarın bozulmadığına emin olabilirsiniz.İstiyen kişi sizin malınızı rahatlıkla çekebiliyor.Sanki siz oyundaymışınız gibi alışveriş sorunsuz bir şekilde işlev görecektir.

Dikkat etmeniz gereken bir konu vardır.Eğer modeme res atıp aynı ıd ile tekrar bağlanmak istediğinizde hesabınız şuanda bağlı hatasını alacaksınız.O anda bilinki askıda kalan charınız oyundan çıkmıştır.Pazara bırakıp uyumak isterseniz tekrar oyuna girip modeme res atmanız gerekecek.

Çalışıp çalışmadığını da şu şekilde doğrulayabilirsiniz.Dediklerimi yaptıktan sonra başka bir hesap ile bağlanıp diğer hesaptaki charı bıraktığınız yere gittiğinizde göreceksiniz ki char pazarda ve satış yapıyor Egonuzu tatmin etmek için bir kaç itemi satın alabilirsiniz.

Denenmiştir.Ve Sonuç:Başarılı ...

Pc KapaLıyken EŞYA Satma.. [ Süper ]
1 sayfadaki 1 sayfası