Yeni Sitemiz Www.Massive.Yetkinforum.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Combomatik 2.3 Koxp

2 posters
YazarMesaj
MysteriouS

Combomatik 2.3 Koxp Empty
MesajKonu: Combomatik 2.3 Koxp   Combomatik 2.3 Koxp Icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 3:03 pm

1-) Bulma Giriş ve Bypas
ilk önce gözattan, KnightOnLine.exe'yi buluyoruz. Sonra Giriş / Bypass butonuna basıyoruz. Bu bizim hem bypas yapmamızı hemde giriş yapmamızı sağlar. Girdikten sonra da zaten herşey basit.
2-) Programın Asıl Amacı
Arkadaşlar bildiğiniz üzere combo'dan gelen bir kelime combomatik. Koxpdan gelmiyor gördüğünüz gibi üstüne basa basa söylüyorum koxp özellikleri yok!
Oto kutu falan yok.
3-) Programın Kullanılışı
Arkadaşlar programa bu sefer güzel bi yenilik ekledim sizi onca kontrolden kurtardım. İstediğinizi seçip öyle yapcaksınız herşeyinizi. Şöyle, mesela ben minnor yapcam ama combo yapmıycam diyorsanız, "Genel Combo'yu Aktif Et" i işaretlemeyip sadece "Minnor Aktif Et" işaretliyceksiniz. Ayarlarınızı yapıp aşadan program aktif'i seçin ve "F" tuşu ile başlatıp "G" ile durdurun.
Aynı şekilde combo ayarla***arıda mevcut programda. Bu sefer size kendi combonuzu yapma imkanı tanıdım. Mesela eski WSR,ESR combolar yerini "Combom" u işaretleyip kendi combo stilinizi yazıcaksınız böylece daha rahat edebilceksiniz. Hem minnor hem combo yapmak istiyorsanızda aman aman bir sorun yok arkadaşlar gene sadece 2seçeneğide işaretleyip ayarlarınız yapıcaksınız. Progrmı aktif ediceksiniz ve "F" ile başlatıp "G" ile durduracaksınız. Hepsi bu kadar arkadaşlar programla ilgili sorularınız varsa lütfen buradan yazın. Ayrıca programla ilgili ama biraz program da dışı ayrıca başka bir konu var. Burayı özellikle dinlemenizi rica ediyorum...
Şimdi arkadaşlar bildiğiniz gibi biz 4 senedir en iyisini yapanlarız. Ama bunu çekemeyenler var tabii kide. Şimdi arkadaşlar ben yazdığım programın başkaları tarafından programlanmış gibi görünmesini istemem ve kimseye de bu imajı verdirtmem... Ama maalesef ki "internet alemindeyim nasılsa kimse bişey yapamaz." diyen gerizekalılar elbette çıkıyor. Bu duruma karşı biz Koxpturkey.Com üyeleri olarak üzerimize düşeni LÜTFEN yapalım. Mesela ilk önce bu şekilde davranış gösteren sitelere dolup protesto edicez. Ardından hala bizden çalmaya devam ederlerse Telekom İnternet Şubeliğine başvurucam. Oda işe yaramazsa(Bu bi tehtiddir hiç şakam yok!) Kendi yöntemlerimi kullanıcam. Beni bilen bilir zaten eskiden FreeZA derlerdi bana. Fiziğim değişti ama kimyam değişmedi. Buraya kadar okuyupta bana destek vermek isteyenler varsa benimle msn adresimden(White-Death@windowslive.com adresinden) iletişime geçsinler.

Hata istemiyorsanız resimdeki dll ve **x dosyalarını indirin ve C'ye atın daha sonra komutları yukardaki gibi yazın.

Download

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

mutlaka taratın arkadaşlar
Admin
Admin

Combomatik 2.3 Koxp Empty
MesajKonu: Geri: Combomatik 2.3 Koxp   Combomatik 2.3 Koxp Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 1:07 pm

Süperrrrrrrrrr
http://quitkoxp.yetkinforum.com

Combomatik 2.3 Koxp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mesaj: #1ProBot 1821 İndir, 1821 ProBot İndir, 1821 ProBot Koxp, 1821 Koxp İndir ProKoxp 1821
» Anti-Xskip + Portwolf Koxp
» KoxpYaman 1823 (By Vasenk) Tüm Versiyonlarda Çalışan Koxp
» Pw Koxp--YEni Cıktı--MassiveForum Ekibi Ve MysteriouS Sayesinde--
» CixBot 1823 İndir 1823 Koxp İndir 1823 CixBot Koxp İndir